Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Developer Kahvesi, çok uzun yıllardır birbirini tanıyan Ali Özgür, Barış Akın ve Ertan Tike'nin yazılım geliştirme ile ilgili konular hakkında sohbet ettiği bir podcasttir.

Daha Fazla Bilgi için Twitter Hesabımız takip edebilir veya Youtube Videolarımızı izleyebilirsiniz

Developer Kahvesi Podcast Etik Kuralları (Code of Conduct)

Developer Kahvesi, konuklarına ve dinleyicilerine cinsiyet, yaş, din, dil ve ırkına bakılmaksızın her türlü taciz, baskı ve hakaretten uzak sesli bir paylaşım platformu ve deneyimi sunmayı amaçlayan ve ağırlıklı olarak Türkçe yazılım geliştirme içeriği yayını yapan bir platformdur.

Yayınlarımızda veya yayınlarımız ile ilgili paylaşımlarda taciz, baskı veya hakaret içeren unsurlar hiç bir şekilde hoş görülmez. Yukarıda belirttiğimiz olumsuz unusurların tespit edilmesi durumunda kayıt sonlandırılır ve/veya kayıt paylaşım kanallarımız vasıtasıyla yayınlanmaz.

Taciz, baskı ve hakaret kişi veya kişilerin cinsiyeti, yaşı, dini, dili, ırkı veya fiziksel görünümü ile her türlü olumsuz ifadeyi kapsar. Bu tür olumsuzlukları sergileyen konuklarımızın uyarılarımızı dikkate alarak bu tavırlarından vaz geçmesini bekliyoruz. Kayıtlarımıza sponsor olan kurum veya kişilerin kayıtlarımızda kullanılmak üzere bize iletecekleri içeriğin de Etik Kurallarımıza uygun olmasını bekliyoruz.

Yayınlarımızda Etik Kurallarımız ile çelişen ve doğrudan sizi hedef alan içerik olduğunu düşünüyorsanız Developer Kahvesi sosyal medya kanallarından bize ulaşıp düzeltme veya özür metni yayınlanmasını veya kaydın yayından kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Bu doğrultudaki talepleriniz Developer Kahvesi ev sahipleri (host) tarafından en kısa zamanda değerlendirilip, itirazınızın muteber görülmesi durumunda Etik Kurallarımız çerçevesinde gerekli adımları zaman kaybetmeden atacaktır.

Kayıtlarımızın düzenlenmesi aşamasında RTDNA (Radio Television Digital News Association) tarafından yayınlanan kılavuzu takip ediyoruz.

Podbean App

Play this podcast on Podbean App